De onderstaande kindertherapeuten zijn gecertificeerd om de Coole Kikker sociale vaardigheids -en weerbaarheids training te geven:

Alphen aan den Rijn Janine Epping  Kwadraad   j.epping@jgthollandrijnland.nl
Amersfoort Els Achterberg Speltherapiepraktijk de Rondgang   www.derondgang.nl
Amstelveen Dorien Kropholler Praktijk Blij-les   www.blij-les.nl
Asperen Susanne Belder Happy Kidz Kindercoaching www.happykidzkindercoaching.nl
Baarn Mariska Brienen Speltherapie-Baarn mariska@speltherapie-baarn.nl
Babyloniënbroek   Alie Boll   Support4kids  www.support4kids.nl
Borgercompagnie Alida Boonstra Takoda  www.logeerhuis-dagopvang.nl
Breda Tabitha de Boks  Leercentrum de Dolfijn www.leercentrumdedolfijn.nl
Breda Monique Nuchelmans  Inos monique.nuchelmans@inos.nl
Breda Antoinette Sneek  Talent in Beeld kindercoaching www.talentinbeeldkindercoaching.nl
Deurne Kea van Kessel en Celine Verleg De Kindertherapie Praktijk www.dekindertherapiepraktijk.nl
Drunen Ilse Schop Amare Zorgcoaching www.amarezorg.nl
Emmen Wi-Ja Boelhouwers Waardevol-Kindercoaching www.waardevol-kindercoaching.nl
Groede Manuel Colsen Remedial Teaching Colsen www.rtcolsen.nl
Den Haag Dorien Trommel & Angel Voorham Praktijk Vergne www.praktijkvergne.nl
Den Haag Emma de Heer & Rachelle Billet Impegno www.impegno.nl
Den Haag Barbara Mulder & Relinde Smit &Fenny Westmaas & Judith Smits De Jutters www.dejutters.com/behandelingen/coole-kikker
Haaksbergen Monique Michorius-Wulff  Remedial teaching en orthopedagogiek www.remikids.nl
Hedel Wendie Beijersbergen  Wending remedial teaching wendie@wending-rt.nl
Heeze Els Ramakers  Mikado-begeleiding www.mikado-begeleiding.nl
Heumen Constance Walraven  Praktijk Constance www.praktijkconstance.nl
Hillegom Dorien Hulsebosch & Saskia Kenselaar  Praktijk Bloem www.kinderjeugdpraktijkbloem.nl
Hillegom Willeke Dijt  Jeugd en gezinsteam Hillegom w.dijt@jgthollandrijnland.nl
Hoeksche Waard Ed Meerburg CBS De Bouwsteen e.meerburg@csgdewaard.nl
Houten Ellen Meij-Koppers Coachpraktijk Onwijs Wijs www.onwijswijs.nl
Kapelle Marita van Dijk Juliana van Stolbergschool maritavandijk@telfort.nl
Kuitaart Hanneke van Waterschoot-Karremans Orthopedagogenpraktijk Hanneke www.orthopedagogenpraktijkhanneke.nl
Leidschendam Sanne Tieman Villa Vrolijk kindercoaching www.villavrolijkkindercoaching.nl
Middelburg Dorine Bier  Mini HB  www.minihb.nl
Nijkerk Rachela Slegh-Imperator Praktijk Rachela  www.praktijkrachela.nl
Noordwijk Esther den Hollander Buro Dapper&Co  buro.dapper.en.co@gmail.com
Noordwijk Johanna de Voogd Coole Kikker Coach ajdevoogd@gmail.com
Noordwijkerhout Julia Prook JGT Holland Rijnland j.prook@jgthollandrijnland.nl
Nordhorn Annelies Schaaij-Koops EDT+ I DRK Autismus Ambulanz schaaij@ed-drk.de
Oegstgeest Sibylle Tax-Dangelmaier Jeugd -en Gezinswerker s.tax@jgthollandrijnland.nl
Oegstgeest Jessica Brands Jeugd -en Gezinswerker j.brands@jgthollandrijnland.nl
Oegstgeest Carin van der Kooi Jeugd -en Gezinswerker c.vanderkooi@jgthollandrijnland.nl
Rotterdam Mariska Stokla-Wulfse Bartiméus mstoklawulfse@bartimeus.nl
Rosmalen Marleen Ackerman Marleen Talentontwikkeling & Leerbegeleiding www.marleen.coach.nl
Sassenheim Sandra Ruigrok Kwadraad s.ruigrok@jgthollandrijnland.nl
Sassenheim Petra Ligthart Kwadraad r.ligthart@hccnet.nl
Sassenheim, Warmond Nikita Ebbing Jeugd en Gezinsteam Sassenheim, warmond n.ebbing@jgthollandrijnland.nl
Sittard Henriëtte Kok Kind & Gezinscoach hae.kok@gmail.com
Terneuzen Manuel Colsen Remedial Teaching Colsen www.rtcolsen.nl
Tienen (België) Katrien Vaes Katrien Vaes, gezinscoach gezinscoachkatrien@gmail.com
Utrecht Sophie Heesen Vooruit! Kindercoaching www.vooruitkindercoaching.nl
Voorburg Aniek Woudstra Gezinspedagoog Aniek Woudstra www.gezinspedagoog.nl
Voorschoten/Leiden Dominique Miedema Kinderpraktijk Doin www.kinderpraktijkdoin.nl
Vught Marleen Ackerman Marleen Talentontwikkeling & Leerbegeleiding info@marleen.coach
Wassenaar Marleen van der Berg School Advies Dienst  www.sadwassenaar.nl
Wassenaar Lenneke van der Aart Kinderpraktijk Mimosa; www.kinderpraktijkmimosa.nl
Wieringerwerf

Nathali Overdam & Josien Tigchelaar

Incluzio Hollands Kroon www.hollandskroon.nl
Zoetermeer Caroline Jansen Praktijk Gewoon bijzonder www.gewoonbijzonder.net
Zwolle Anoek van Asma Opvoeden met het hart www.opvoedenmethethart.nl

Snelle levering!

Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verzonden! Ook tijdens de schoolvakantie.

Gratis verzending v.a. € 150,

Bij bestellingen vanaf 150,- betaalt u geen verzendkosten.

Deskundig advies

We helpen u graag met al uw vragen.

Algemene voorwaarden   Sitemap   © 2020 decoolekikker.nl