Opleidingsdag de Coole Kikker sovatraining 25-01-2019

Meer afbeeldingen

Opleidingsdag de Coole Kikker sovatraining 25-01-2019

Ben je een ervaren kindertherapeut, psycholoog, pedagoog, intern begeleider of leerkracht en wil je zelf de Coole Kikker sociale vaardigheids - en weerbaarheids training geven aan kinderen tussen 9-12 jaar?
Schrijf je dan in voor de trainingsdag van vrijdag 25 januari 2019 d.m.v. een email aan info@decoolekikker.nl. In 1 intensieve dag word je opgeleid om zelf de sociale vaardigheids training te geven aan groepjes kinderen.

€ 358,75

Aanmelden

Details

Datum

Tijdens 1 Intensieve opleidingsdag op vrijdag 25 januari 2019 van 9.30 - 16.30 uur, oefenen we met elkaar met alle onderdelen van de sovatraining zodat iedereen na deze dag zelf een Coole Kikker sovatraining kan geven. Alle deelnemers bestuderen van tevoren de handleiding en het draaiboek en bereiden een onderdeel van de sovatraining voor.

Voor wie? 
 Een kleine groep van maximaal 10 kinderpsychologen, orthopedagogen, kindertherapeuten,  Intern begeleiders en coaches met ruime ervaring in het begeleiden van groepjes  kinderen.
Plaats  Backershagenlaan 22 te Wassenaar
Prijs  Handleiding + Draaiboek + 1 Werkboek + Handouts  + Workshop + lunch: € 358.75 incl.BTW.

De Coole Kikker sociale vaardigheidstraining zelf, (die je leert aan een groepje kinderen van 9-12 jaar te geven) bestaat uit 12 bijeenkomsten van 90 minuten:

  1. Wie ben jij? Hoe leer je elkaar snel kennen?
  2. Complimentjes. iets aardigs zeggen helpt je om vrienden te maken.
  3. Wat je denkt dat ben jezelf. Je gedachte heeft invloed op je gevoel en op je gedrag.
  4. Mag ik meespelen? Hoe vraag je aan een groepje kinderen of je mee mag spelen en wat doe je als dat niet mag?
  5. Eenmaal andermaal. Wat doe je als je met iemand wilt spelen, maar die ander wil iets anders doen dan jij?
  6. Zeg eens NEE! Hoe zeg je dat je iets niet wilt zonder dat je ruzie krijgt?
  7. Stop ermee! Wat doe je als je last hebt van iemand en je wilt dat hij of zij ermee stopt?
  8. Foutje bedankt Hoe kun je toegeven dat je iets fout hebt gedaan?
  9. Knokken of huilen. Als je last hebt van iemand kun je verschillende dingen doen: Niets doen, knokken of aanpakken.
  10. Pesten en geplaagd worden. Pesten en plagen maken we allemaal mee. wat te doen?
  11. Op herhaling. Herhalen van het geleerde en een quiz.
  12. Feestje en diploma-uitreiking.

De workshop wordt gegeven door drs. Anne Kooijman, registerpsycholoog Kinder & Jeugd NIP en Gz psycholoog BIG.

De deelnemers ontvangen van tevoren de Handleiding + een gedeelte van het draaiboek, de hand-outs voor ouders en leerkrachten en het werkboekje voor kinderen, zodat zij zich van te voren goed kunnen voorbereiden. Op de dag zelf ontvangen ze de rest.Iedere deelnemer bereidt zich voor op het geven van een van de 12 bijeenkomsten, zodat we de sessies ook met elkaar kunnen oefenen. Na het volgen van de workshop kan iedere therapeut zelfstandig deze training geven.

Aan gecertificeerde trainers wordt gevraagd binnen 2 jaar eenmaal deel te nemen aan een terugkomdag. Door middel van.meegebracht video materiaal en mondelinge toelichting wordt er dieper ingegaan op de ervaringen, teneinde de kwaliteit van de training en de trainer te waarborgen en op peil te houden. De werkboekjes voor de kinderen kunnen alleen door de gecertificeerde trainers besteld worden door middel van een email aan info@decoolekikker.nl.

De onderstaande kindertherapeuten zijn gecertificeerd om de Coole Kikker sociale vaardigheids -en weerbaarheids training te geven:

 

Alkmaar Saskia de Ruijter  Praktijk CP Vlinder   www.cpvlinder.nl
Almere Lotte Steenbergen, Atsje van der Meulen, Saskia Vermij Bijzonder Jij   www.bijzonderjij.nl
Alphen aan den Rijn Janine Epping  Kwadraad   j.epping@jgthollandrijnland.nl
Asperen Susanne Belder Happy Kidz Kindercoaching www.happykidzkindercoaching.nl
Babyloniënbroek   Alie Boll   Support4kids  www.support4kids.nl
Borgercompagnie Alida Boonstra Takoda  www.logeerhuis-dagopvang.nl
Breda Tabitha de Boks  Leercentrum de Dolfijn www.leercentrumdedolfijn.nl
Breda Monique Nuchelmans  Inos monique.nuchelmans@inos.nl
Breda Antoinette Sneek  Talent in Beeld kindercoaching www.talentinbeeldkindercoaching.nl
Deurne Kea van Kessel en Celine Verleg De Kindertherapie Praktijk www.dekindertherapiepraktijk.nl
Drunen Ilse Schop en Ellen van Kuijk Amare Zorgcoaching www.amarezorg.nl
Emmen Wi-Ja Boelhouwers Waardevol-Kindercoaching www.waardevol-kindercoaching.nl
Groede Manuel Colsen Remedial Teaching Colsen www.rtcolsen.nl
Den Haag

Dorien Trommel & Angel Voorham

Praktijk Vergne www.praktijkvergne.nl
Den Haag

Debbie Hoogervorst

Hoogerop Kindercoaching www.hoogeropkindercoaching.nl
Den Haag

Emma de Heer & Rachelle Billet

Impegno www.impegno.nl
Den Haag

Barbara Mulder & Relinde Smit &Fenny Westmaas & Judith Smits

De Jutters www.dejutters.com/behandelingen/coole-kikker
Haaksbergen Monique Michorius-Wulff  Remedial teaching en orthopedagogiek www.remikids.nl
Harlingen  Anja Schilder  Trainer coach voor jeugd en gezin www.anjaschilder.nl
Heeze Els Ramakers  Mikado-begeleiding www.mikado-begeleiding.nl
Heumen Constance Walraven  Praktijk Constance www.praktijkconstance.nl
Hillegom Dorien Hulsebosch & Saskia Kenselaar  Praktijk Bloem www.kinderjeugdpraktijkbloem.nl
Hoeksche Waard Ed Meerburg CBS De Bouwsteen e.meerburg@csgdewaard.nl
Houten Ellen Meij-Koppers Coachpraktijk Onwijs Wijs www.onwijswijs.nl
Leidschendam Sanne Tieman Villa Vrolijk kindercoaching www.villavrolijkkindercoaching.nl
Middelburg Dorine Bier  Mini HB  www.minihb.nl
Noordwijk Ine Salman Kindertherapie Spoenk  www.kindertherapiespoenk.nl
Noordwijk Johanna de Voogd Coole Kikker Coach ajdevoogd@gmail.com
Nordhorn Annelies Schaaij-Koops EDT+ I DRK Autismus Ambulanz schaaij@ed-drk.de
Oegstgeest Sibylle Tax-Dangelmaier Jeugd -en Gezinswerker s.tax@jgthollandrijnland.nl
Rotterdam Mariska Stokla-Wulfse Bartiméus mstoklawulfse@bartimeus.nl
Sassenheim Sandra Ruigrok Kwadraad s.ruigrok@jgthollandrijnland.nl
Sassenheim Petra Ligthart Kwadraad r.ligthart@hccnet.nl
Sittard Henriëtte Kok Kind & Gezinscoach hae.kok@gmail.com
Terneuzen Manuel Colsen Remedial Teaching Colsen www.rtcolsen.nl
Utrecht Sophie Heesen Vooruit! Kindercoaching www.vooruitkindercoaching.nl
Voorburg Aniek Woudstra Gezinspedagoog Aniek Woudstra www.gezinspedagoog.nl
Voorschoten/Leiden Suzanne Emous Bloei! Kindercoaching www.bloeikindercoaching.nl
Wassenaar Marleen van der Berg School Advies Dienst  www.sadwassenaar.nl
Wassenaar Lenneke van der Aart Kinderpraktijk Mimosa; www.kinderpraktijkmimosa.nl
Wieringerwerf

Nathali Overdam & Josien Tigchelaar

Incluzio Hollands Kroon www.hollandskroon.nl
Zoetermeer Caroline Jansen Praktijk Gewoon bijzonder www.gewoonbijzonder.net
Zwolle

Irene de Muinck

Irene Kindercoaching www.irenekindercoaching.nl
Snelle levering!

Uw bestelling wordt dezelfde dag nog verzonden! Ook tijdens de schoolvakantie.

Gratis verzending v.a. € 150,

Bij bestellingen vanaf 150,- betaalt u geen verzendkosten.

Deskundig advies

We helpen u graag met al uw vragen.

Algemene voorwaarden   Sitemap   © 2018 decoolekikker.nl